Наш ліцей

Кам’янопотоківський ліцей імені М.С.Новохатька розташований за адресою: с. Кам’яні Потоки, вул. Центральна, 405. Споруда закладу є архітектурною пам’яткою. Це приміщення колишньої земської школи. Але достеменно невідомоколи було побудоване це приміщення. Можна лише припустити що будівництво відбувалося до 1917 року.

Директор закладу – Діхтяренко Тетяна Василівна, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Кадрове забезпечення: педагогічний колектив ліцею складають 25 вчителів, з них - вищої категорії 9 вчителів, І категорії - 6 вчителів, ІІ категорії - 6 вчителів, спеціалістів - 3. 

Мають звання "вчитель-методист" 1 учитель, звання "старший учитель" - 3.

У 2024-2025 навчальному році в закладі навчається 222 учні. Учні 10-11 класів навчаються за філологічним профілем.

    11 учнів з особливими освітніми потребами навчаються в 9 інклюзивних класах.

Заклад працює над такою науково-методичною проблемою – "Впровадження особистістно-орієнтованого навчання, розвиток індивідуальних здібностей, посилення творчого потенціалу особистості"; виховною проблемою – формування морально-духовної, життєво-компетентної особистості шляхом забезпечення умов для гармонійного розвитку та самореалізації школяра через упровадження родинно-сімейного виховання.

Учні ліцею залучаються до наукової, дослідницької, експериментальної, інноваційної діяльності, беруть участь у конкурсах «Соняшник», «Кенгуру», «Левеня», «Бебрас», «Колосок», «Моя Батьківщина - Україна», Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів.

Команда нашого ліцею – постійні учасники обласних та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, гандболу, футболу, міні-футболу, настільного тенісу. 

Режим роботи
Кам’янопотоківського ліцею імені М.С.Новохатька

Навчальний план закладу загальної середньої освіти Кам’янопотоківський ліцей імені М.С.Новохатька зорієнтовано на роботу навчального закладу з українською мовою навчання за 5-денним навчальним тижнем.

Початок навчальних занять о 8-30.

Гранична наповнюваність класів та тривалість уроків встановлюється відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту".

Тривалість уроків:         35 хвилин      

В умовах воєнного стану навчання здобувачів освіти може відбуватися (за потреби) з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року№ 1115 , зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 941/35224.

Структура навчального року

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2024 № 841 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні» тривалість 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти встановлено з 02.09.2024 до 30.06.2025

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану» на період тривалості воєнного стану призупиняється дія положення частини третьої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» в частині тривалості освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти не менше 175 навчальних днів. 2024/2025 навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

Освітній процес у Кам'янопотоківському ліцеї імені М.С.Новохатька здійснюється за змішаною формою навчання, що передбачає очну та дистанційну форми (у разі надзвичайних ситуацій). Наказом директора закладу від 30.08.2024 № 53-од  затверджено алгоритм дій під час повітряної тривоги для учасників освітнього процесу.

На тривалість і дати канікул може вплинути стан дії воєнного стану в країні та епідеміологічна ситуація. Навчальні заняття у 2024-2025 навчальному році організовуються за семестровою системою: 

Перший семестр – з 2 вересня по 29 грудня 2024 року:

- Осінні канікули – з 28 жовтня по 03 листопада 2024 року;

- Зимові канікули – з 30 грудня 2024 року по 12 січня 2025 року;

Другий семестр – з 13 січня по 30 червня 2025 року:

- Весняні канікули – з 24 березня по 30 березня 2025 року.

Особливості формування індивідуального навчального плану для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах

Забезпечуючи правові засади подальшого розвитку системи освіти в частині створення умов для навчання, реабілітації, соціальної адаптації, інтеграції в суспільство дітей з особливими освітніми потребами, враховуючи освітні запити споживачів освітніх послуг, з метою поширення інноваційного досвіду, враховуючи здібності та нахили здобувачів освіти, орієнтуючись на освітні запити батьківської громади, відповідно до рішення педагогічної ради закладу було відкрито інклюзивні класи.

Ці класи надають можливість мотивації здобувачів освіти з особливими освітніми потребами і здорових однолітків навчатися в інтегрованих умовах.

Освітній процес здійснюється за навчальними програмами та підручниками, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Інваріантна складова навчальних планів, сформована на державному рівні, забезпечує реалізацію змісту освіти на рівні Державного стандарту та включає проведення корекційно-розвиткових занять.

Враховуючи висновки та рекомендації ІРЦ щодо навчання за загальноосвітньою програмою, для корекції та реабілітації порушень будуть проводитись корекційно-розвиткові заняття.

Зміст корекційно-розвиткової роботи передбачає здійснення корекції порушень у фізичному та психічному розвитку здобувачів освіти з особливими освітніми потребами та реалізується через спеціальні заняття.

Корекційна допомога в оволодінні Державною програмою освіти надається практичним психологом, логопедом, асистентами вчителя, інструктором ЛФК.

Години корекційно-розвиткових занять не враховуються при визначенні гранично допустимого навантаження.

Індивідуальні навчальні плани інклюзивних класів обговорені та погоджені на засіданні педагогічної ради школи .


Ми знаходимося :
село Кам'яні Потоки, вул. Центральна,405
Кременчуцький район, Полтавська область