середа, 16 травня 2018 р.

СТАРТИ НАДІЙ

З 15 по 16 травня в м. Горішні Плавні (Полтавська область) на базі середньої загальноосвітньої школи №6 та плавального басейну «Нептун» пройшли Всеукраїнські дитячі ігри «Старти надій» в залік обласної Спартакіади школярів 2017-2018 навчального року.
Участь у них брали 14 учнів 7 класу нашого закладу.
Протягом двох днів діти змагались в двох видах спорту: легкій атлетиці та плаванні.
До програми у 1 день входили: біг на дистанцію 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча, плавання на дистанцію 50м вільним стилем.
У другий же день учні демонстрували свої навички в естафетному бігу 8 х 50 м; бігу на 1000м серед юнаків, 800м серед дівчат, піднімання тулуба за 1 хвилину.

В загальному заліку за набраними очками перше місце посіла команда Пирятинського району, друге – команда учнів з м. Горішні Плавні, третє – команда Лохвицького району.
Хоча наша команда не посіла призового місця, у наших учнів залишилися тільки позитивні враження від змагань.